fotografia: Wojciech Kuhn, wojciechkuhn@gmail.com

Z całego harcerskiego serca dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej zbiórki i przekazali darowizny na zakup nowej chaty. Tylko dzięki Waszemu wsparciu kolejne pokolenia harcerzy otrzymają miejsce, w którym będą mogły rozwijać swoją miłość do gór i kształtować charaktery.

 

Na Ścianie Chwały w nowej chacie zawisną: 356 deseczek, 84 deski i 15 dech z imionami i nazwiskami Darczyńców.

Oznacza to, że wśród przyjaciół nowej chaty znaleźli się już:

Kamila Adamowicz (Witakowska), A.B.J.J., Anna i Krzysztof Potoccy, Wojciech Wróblewski, Fistaszek, Sawiki, Sylwia Szparkowska i Karol Szparkowski, Marek Świetlik, Tomasz Helbing, Igor Trujnara, Agnieszka Janicka, Anna Gutowska, Sandra Podobas i Krystian Podobas, Stefan Paciorek,Dorota i Dominik Goliccy,, Jinx , Kasia i Krzysiek Myszczyszyn z dziećmi, Ewa Uljasz, Piotr, Iwona i Kuba Lipko, Adam Kosmala, Hania i Maciek Skok, Agnieszka Szczepankowska, Marek Podwysocki, Daria Gołębiowska- Tataj, Joanna Charytonowicz, Alicja Suchocka i Krzysztof Suchocki, Mateusz Węgierek, Marta Węgierek, Michał Siebeneichen i Dorota Olkowska, Ewa Szerszeń, Łukasz Kłopotowski, Tomasz Wiewiórski, Robert Popadyniec (Popas), Christian Senye, Szymon Widarski, Agnieszka i Piotr Biczyk, Ewa Tabor, Anna (Bochnia) i Rafał Łapińscy, Bernadetta, Piotr Ziniewicz, Paweł Mońka, Justyna Krupa, Anna Wielgolewska, Ewa Małkowska, Dorota i Rafał Janica, Paweł Jakubowski, 1 DH „Czarna Jedynka” im. Andrzeja Małkowskiego ze Szczytnej, Kasia i Łukasz Stobieccy, Bogdan Kołodziejczyk, Danusia i Darek Różyccy i KS Laura Chylice – Szachylice, Michał Konopka, Piotrek i Natasza Kudelscy, Ju i Fajer, Igor Browiński, Magdalena Galwas- Grzeszkiewicz, Marcin Galwas, Katarzyna Sikora, Hubert Odziemczyk i Anna Lipiec, środowisko 252, Marzena Markowska, Ania, Adam, Bartek, Jarek i Marcin, Natasza Iwańczuk, Artur Trujnara, Kasia Bieroń, Maciek Rafalski, Agata Rafalska, Natasa Boroch, Olek Boroch, Hania Boroch, Robert Boroch, Michał „IGI” Ignaczak, Rafał Półbratek, Magda (Mantorska), Zbyszek, Tomek, Ada Pietras, Ola Gawińska, Joanna Nieckarz, Alicja i Jerzy Bielińscy, Krzysztof Paczos, Justyna Rot- Mech, Elżbieta Nowacka i Wojciech Kowal, Krzysiek, Ola i Tadek Fiok, Agata Rafalska, rodzina Krajewskich, „Czarna Piętnastka” z Szalejowa, Jakub Komorek, Nikola Niewęgłowska z Ingą i Leną, Aleksander Dumański, Jacek Lange, bzibziak, Marcin Raczkiewicz, Tomasz Skład, Agnieszka Więcław, Renata ( Łukasiuk) Bem, Iwona i Michał Brzewscy, Natasza Paziewska, Brodek, Edyta i Mariusz Borowiec, Ewa, Maciek i Ula R., Mikołaj Mędrzycki, Iwona Maciak i Łukasz Marchwicki, Elżbieta i Jacek Doniec, Paweł Ochwat, Jerzy Baczyński, Dariusz Tataj, Edyta Wieczorek, Anna Gaździńska, Gruby i Mirka, Stanisław Leszczyński, Andrzej „Przecinek” Bernatek, Marta Doniec i Piotrek Doniec, Maria Mikołajczyk, Stefka, Cela i Bronek Pych, Piotr Kostro, Łukasz Sobierajski i Kasia Kuligowska, Maciej Węgierek, Hanna Karwowska (Westrich), Piotr Kowalczyk, Jacek Zieliński, Agnieszka i Jacek Marczewscy, Mesiaty z rodziną, Izabella Kapica, Urszula Dragan, Kora, Grzegorz i Iga, rodzina Bróż z Kudowy- Zdroju, Andrzej Grzegorzewski, Kasia i Marcin Święciccy, Gabriela i Anna Chabiera,Janek Grzelak, Małgosia Lebiediew (Mikołajczyk)z 324 WDHiZ Hawrań Wielki, Ania, Thomas i Kuba Fricke, Areta Czerwińska, Joanna Popko, Agnieszka i Marek Dawydzik, Kasia Grzelak, Katarzyna Chabiera, Zbyszek Piotrowski, Żmijka, Michał Toporowski, Małgorzata Pawłowicz- Dworzańska ( Matis), Maciek Rutkowski ,Aneta i Marek Ryńscy, Ola Ryńska, Grzegorz Kudła i Ola Helwak, Magdalena Lis, Justyna Czapigo z synem Mikołajem Czapigo, Daniel Kucicki, Marek Jakimowicz, Krystyna i Jerzy Motyl, Dorota i Rafał Janica, Ewa i Dariusz Karłowicz, Teresa Kucharska, Barbara Napieraj, Kinga i Bartek, Dag , Marek Dryjański, Ewa i Jarosław Paradowscy, Grzegorz Kuraszkiewicz, Piotr Okoń, Weronika Szemant, Marta i Konrad Neneman, Asia i Zapol, Rysiek Paciorek, Jarosław Augustowski, Agata Taranienko, Ada Stanaszek, Adam Biliński, Iwona Donczewa- Jarco, Michał i Zosia Jarco, Dariusz Baryłka, Agnieszka Szulc-Kajak z Martą i Olą, Kamila Roguska, Rodzina Marwiczów, Aleksanda Kozubska, Konrad Rozbiewski i Agata Wrzosek, Joanna Kotłowska, Małgorzata Jakubiak, Maciej Skipper Pietraszczyk, Mateusz Bylinowicz, Mariusz Malewicz, Zdzisława Zofia Motyl, Michał Własnowolski, Piotr Stegienka, 82 WDH „Zbroja”, Adam Zawadzki, Elżbieta Zielińska, Ciebur, Bartek i Agata Górny, Artur Girdwoyń, Bożena, Zbigniew, Marta Wrzosek, Andrzej Affek, Dorota Staniszewska, Aleksander Sądowski, Zofia Kwiecień, Monika Madurowicz, Ewa Firewicz, Piotrek Brzoza- Brzezina, Michał „Misiek” Piotrowski, Anna Wiklik-Dudek, Przemek, Lena, Nadia i Kaja Dudek, Anna i Tomasz Grzelak, Radosław Rumi Mościcki, Sylwia i Paweł Nabożni, Aneta Kopera, Jagienka, Joanna i Bartosz Durajowie, Michał Górecki, Basia, Bartek i Maja Brzezińscy, Maciej Ostaszewski, Aga Leśny, Ania Pachla i Cinek, Joanna (Lubańska) Pawłowska, Agnieszka i Piotr Gajda, Jarosław Nowicki z rodziną, Bernard Tabor, Paweł Kaczmarczyk, Joanna, Igor, Borys Żuberowie (Żule Pomarańczarni), Asia Skoczkowska, Magdalena i Adam Majewscy, Anna Pisula, Leszek Bobula, Joanna Kochańska, Andrzej Radło, Małgorzata (Rynkiewicz) Szpytma, Kasia i Tomek, Sławomir Boruc, Monika i Jurek Saganowie, Sławomir Chmielewski, Julita i Marek Giełczewscy, Marcin Kornatowski i Zofia Kornatowska, Maciek, Dysia i Gabrysia Mantorscy, Marta Domaradzka, Jan Mazur, Franciszek Paciorek, Aneta Grymanowska, Jadwiga Pisarska, Monika i Tomasz Kopeć, Cezary Figurski, Monika i Zbigniew Dawydzik, Dorota (Paczos) Pych, Andrzej Przedlacki, Rafał Martynek, Jacek Pytkowski, Marta (Pytkowska) Brzozowska, Aleksander Brzozowski, Marek Brzozowski, Ewa Pytkowska, Andrzej Mikulski, Joanna i Jakub Paciorkowie, Robert Kołodziejczyk, Andrzej Kołodziejczyk, Jan Kowalski i jego Dwie Żony, Marta, Ignacy i Maurycy Skutnik, Krysia Paszko, Marta i Grzegorz Postkowie, Maciej „Wombat” Zadrożny z rodziną, Helena Anna Jędrzejczak, Maria Wilanowska, Joanna i Krzysztof Kotuła, Blendi , Janusz Arczewski, Zofia, Janusz i Paweł Partyka, Agata Liwska-Gołoś, Dorota Wojdyga, Jarosław Szulski, Kamila Wajszczuk, Piotr Bentkowski, Marcin Kornatowski, Jan Biczyk, Edyta Mantorska, Grzegorz Szczupski, Maciej Sobczyk, Supporters from British Columbia Canada 🇨🇦, Antoni Morawski, Grzegorz Krasnodębski, Włodzimierz Bieliński, Łukasz Gasiński, Piotr Szwarc, Katarzyna i Piotr Kołodziejczyk, Michał i Agnieszka Brzoza-Brzezina, Michał Anioł, darczyńcy z 324 WDHiZ Hawrań Wielki oraz 22 Darczyńców pragnących zachować anonimowość.

 

Dziękujemy za Wasze wsparcie! Dzięki Waszej hojności spełnią się marzenia harcerzy.
Czuwaj!

 

Lista darczyńców jest codziennie aktualizowana i każdego dnia dochodzą do niej nowe nazwiska. Czy jutro odnajdziesz na niej także swoje? Przekaż darowiznę na zakup nowej chaty. Dziękujemy!

 

Harcerska Fundacja Turystyczna Pomarańczarni, ul. Myśliwiecka 6, 00-459 Warszawa,
numer konta: VW Bank Polska S.A. 10 2130 0004 2001 0362 0879 0005
SWIFT/BIC: INGBPLPW

 

Suma wpłat wynosi w chwili obecnej 260 249 zł

Zebraliśmy ponad 100%